Szkoła z klasą 2.0

Lista zastępstw - aktualizowano 16.09.2014 o 16:59.

Ostatnie 5 wiadomości dla uczniów:

• Informacja

• Obóz narciarski

Fotografia

Informacja o obozie narciarskim w załączniku (pdf)
  • Stypendium Prezydenta Miasta Gliwice

Prezydent Miasta Gliwice ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium Prezydenta Miasta Gliwice dla uczniów w 2014 r.
    INFORMACJE I WNIOSEK o przyznanie stypendium Prezydenta Miasta Gliwice za osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014 w ramach „Miejskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży będących mieszkańcami Miasta Gliwice” w załączeniu.
    informacje (pdf)
    wniosek (doc)
    (także na stronie: https://gliwice.eu/miasto/edukacja)
  • Obóz zimowy narciarsko - językowy w Polanicy Zdroju

Fotografia

Odpłatność – 600 zł. (pełne wyżywienie - 3 posiłki z podwieczorkiem, rozpoczynając obóz obiadem i kończąc śniadaniem; przejazdy autokarem będącym do stałej dyspozycji; wycieczka do Pragi z przewodnikiem). Uczestnicy opłacają sobie tylko wyciągi narciarskie (w Zieleńcu i Czarnej Górze), ewentualnie basen lub lodowisko.
    ZAPISY – do dnia 10 października 2014 r. (piątek) u Pani Anity Kwiatkowskiej-Plewik, wg kolejności zgłoszeń. Następnie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł,- na konto Rady Rodziców. Szczegóły w załączonym pliku (pdf).
  • WYPRAWKA SZKOLNA

WYPRAWKA SZKOLNA – pomoc materialna dla uczniów
    Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że w 2014 r. będzie kontynuowany Rządowy program pomocy uczniom „Wyprawka szkolna”.
    W naszej szkole dotyczy on uczniów klasy III liceum oraz uczniów niepełnosprawnych. Proszę o składanie wniosków do 30 września.
    Szczegółowe informacje oraz wniosek w załącznikach.
    Załącznik (pdf)
    Załącznik (doc)